יעוץ אישי והרצאות

יעוצי תזונה

בעולם רווי בדיאטות חדשות ומסלולים שונים, לפעמים קשה למצא את הדרך שמתאימה באופן מוחלט עבורך. ניסית לא פעם להגיע לתזונה מאוזנת או למשקל מטרה ולא הייתה הצלחה. זה הזמן להיכנס למסלול שהוא אישי לחלוטין, שבו התזונה מותאמת לחילוף החומרים שלך, סדר היום שלך והעדפות התזונתיות שלך. יעוץ התזונה האישי שם אותך במרכז ולא את התזונה, התפריט מותאם כך שישרת את המטרות והנוחות שלך וגם יביא אותך למשקל המטרה ואורח החיים שרצית

איך זה עובד?

במפגש הראשון(שאורכו כשעה) נערוך היכרות מעמיקה ונבנה יחד את הדרך התזונתית החדשה שלך. נעבור על סדר היום שלך, התפריט הנכחי, הפעילות הגופנית ונדבר על רגעי המשבר שאולי מונעים ממך להצליח. נבנה יחד תכנית לטווח הארוך, בה נחליט לא רק מה צריך לאכול אלא גם מה צריך לשנות בהרגלים שלך וכיצד. כמו כן נחליט איך תראה הדרך המשותפת שלנו יחד, כמה מפגשי המשך יהיו לנו? כיצד נשמור על קשר בנינו לאחר המפגש? אילו כלים נוספים חסרים לך כדי להצליח? ועוד.

למה דווקא יעוץ אישי?

כי מה שנכון לאחרים לווא דווקא נכון לך! אז הגיע הזמן למצוא דרך שייחודית לך ותענה על הצרכים שלך.
סיבה נוספת היא שהיעוץ האישי הוא המתנה הטובה ביותר לתהליך דיאטה או שינוי תזונתי, יש בו את האוזן הקשבת. הדיאטנית קשובה לכל צורך או בקשה כדי להביא אותך להצלחה וקשובה לכל אות או סימן לסטייה מהמסלול הנכון כדי למנוע נפילה.

הרצאות

הרצאה מקצועית ומרתקת, מותאמת לקהל היעד, על הנושאים החמים בעולם התזונה.
אורך ההרצאה כשעה, במהלכה יועבר לא רק מידע תזונתי אלא גם כלים מעשיים שאפשר ליישם בחיי היומיום. מטרת ההרצאות להעביר את עיקרי התזונה המאוזנת, לנפץ מיתוסים שנובעים מדיאטות קיצוניות ולהשאיר זמן גם לשאלות העולות מהקהל.

נושאי הרצאות לדוגמא:

התזונה הנשית- הדגשים התזונתיים והפסיכולוגיים לבחירת מסלול תזונתי מאוזן ובריא
ניפוץ מיתוסים בתזונה- ההרצאה שעושה סדר בעולם הדיאטות וחושפת מה בריא באמת
תזונה מותאמת מטרה- על תזונת ספורט, תוספים ותהליכי המטבוליזם בגוף בזמן אימון

"סימפלי" נוסדה לאחר שנים של מתן ייעוצי תזונה ללקוחות שונים. גיבשתי את צרכי הלקוחות והידע הנדרש להם על מנת להגיע למשקל המטרה שלהם, לתכנית הרזיה דיגיטלית אחת, תכנית הנגישה לכולם גם בפשטות הביצוע וגם במחיר. תכניות ההרזיה של "סימפלי" מדגישות את החשיבות של גיוון התפריט והעשרתו. שכן, אורח חיים בריא אינו נמדד רק בשמירה על המשקל ועל כמות קלוריות, אורח חיים בריא נמדד גם באיכות המזון אותו אנו בוחרים לשלב בתפריט התזונה שלנו. תכניות ההרזיה של סימפלי משלבות תזונה עשירה ונכונה, פעילות גופנית ומותאמות לשגרת חיים עמוסה. כל אלה מבטיחים אחוזי הצלחה גבוהים בשינוי הרגלים והתמדה לאורך זמן בתפריט.

ליצירת קשר איתי, חייגו ל: 054-6380881

צרו קשר לפרטים נוספים

לקוחות יקרים, חשוב לנו לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונחזור אליכם בהקדם.

, יעוץ אישי והרצאות

אוקסנה קוזמין

בעלת תואר ראשון במדעי התזונה