אודות

אודות חברת סימפלי

_

ברוכים הבאים לסימפלי, מאגר המידע המקיף לאורח חיים בריא ותזונה נכונה.
אם קיבלת החלטה לאכול בריא יותר, לשנות הרגלים, לרדת במשקל או ללמוד על תזונה, הגעת למקום הנכון.
באתר של סימפלי אפשר למצוא מידע, כתבות, תפריטים ומחשבונים שיסייעו לך בהבנה מעמיקה יותר של עולם הבריאות והתזונה.
בנוסף, סימפלי מציעה לך מגוון קורסים להרזיה, תזונה נכונה ואורח חיים בריא. קורסים אלו ילוו אותך בירידה במשקל, בניית תפריט באופן עצמאי או העמקת הידע. הקורסים ותכניות ההרזיה מתוכננים לתקופות קצרות כך שבמהרה וללא השקעת זמן מרובה ניתן לרכוש את הכלים שיכולים לשמש אותך כל החיים.
סימפלי אינה מציעה עוד דיאטות בזק או פיתרונות קסם, מטרת העל היא חינוך לאורח חיים בריא ורכישת כלים לשינוי ארוך טווח. התוכן באתר, בקורסים ובתכניות הוא תוכן מקצועי אשר נכתב ונאסף על ידי אוקסנה קוזמין, דיאטנית קלינית, ואנשי מקצוע נוספים.
על מנת להנגיש את מאגרי המידע של סימפלי לכמה שיותר אנשים, כל המידע והמחשבונים באתר הם ללא תשלום והקורסים מוצעים בעלות סימלית.
ישנו תוכן בתזונה או בריאות שלא מצאתם באתר? רשמו לנו ונשתדל להוסיפו ולהשתדרג:)

, אודות

הצוות שלנו

, אודות

מאשה בזנוסוב

מוטיבטורית

, אודות

אוקסנה קוזמין

דיאטנית קלינית

, אודות

ניצן סולקין

מאמן כושר מוסמך

ההתמחויות שלנו

_

מעבר לאורח חיים בריא

100%

הרזיה מהירה

100%

שינוי דפוסי חשיבה והרגלים תזונתיים

100%

החזון שלנו

_

"סימפלי" נוסדה לאחר שנים של מתן ייעוצי תזונה ללקוחות שונים. גיבשתי את צרכי הלקוחות והידע הנדרש להם על מנת להגיע למשקל  המטרה שלהם, לתכנית הרזיה דיגיטלית אחת, תכנית הנגישה לכולם גם בפשטות הביצוע וגם במחיר. תכניות ההרזיה של "סימפלי" מדגישות את החשיבות של גיוון התפריט והעשרתו. שכן, אורח חיים בריא אינו נמדד רק בשמירה על המשקל ועל כמות קלוריות, אורח חיים בריא נמדד גם באיכות המזון אותו אנו בוחרים לשלב בתפריט התזונה שלנו. תכניות ההרזיה של סימפלי משלבות תזונה עשירה ונכונה, פעילות גופנית ומותאמות לשגרת חיים עמוסה. כל אלה מבטיחים אחוזי הצלחה גבוהים בשינוי הרגלים והתמדה לאורך זמן בתפריט.